Výlet do Liberce

Dalo by se říct, že v poslední době se s Mlejnek-akcemi roztrhl pytel. Obnovená tradice v podobě podzimního Mlejnku se natolik líbila, že jsme museli uspořádat další dobrodružství.

Na začátku prosince už je ale docela chladno, takže s další akcí v táboře bychom měli více starostí než radosti. Proto jsme spolu s dětmi vyrazili do Liberce, kde jsme strávili příjemnou neděli. V plánu jsme měli hned dvě aktivity. Tou první byla novinka v podobě Lasergame. Musím uznat, že tento nápad Kachně vyšel na 100%. Rozděleni do 4 týmů jsme absolvovali malý turnaj, ve kterém neměl nikdo nic zadarmo. Nakonec se z celkového vítězství radoval tým ve složení Kachna, Párek, Pýtý, Jáchym a Tom.

Kompletní statistika laser game

Po parádní přestřelce jsme se přesunuli do Libereckého plaveckého bazénu. To je svým způsobem také obnovená tradice. Před lety se do bazénu jezdilo pravidelně, někdy dokonce s celým táborem. Na to jsme si hned ze začátku netroufli, ale pro příští roky máme jasno, kam se posouvat. Zpátky ale do bazénu. O zábavu opět nebyla nouze. Když se sejde dobrá parta, nemusíte si ani dělat hlavu s programem. Tobogán, klouzačka, divoká řeka, můstek… a to všechno pořád dokola. To se člověk skoro diví, kde na to ty děti berou energii. Kdyby se jim tak hezky chtělo na táboře umývat nádobí nebo nosit dříví, to by byla paráda. Po dvou hodinách v bazénu se sice některým z nás pryč nechtělo, ale vidina večeře v podobě pizzy všechny nakonec přemohla.

Parádní den jsme tak zakončili v pizzerii nad bazénem kde nás ještě překvapily svým příjezdem Péťa s Jaruškou, což bylo pro mnohé z nás takové malé překvapení.

Když se lidé baví, čas letí. A nám uletěl raz dva. Než jsme se nadáli, bylo 7 večer a my se pomalu vydali zpátky domů. Všechno jsme zvládli a do deníku si tak můžeme připsat další super zážitek za který děkujeme hlavně dětem a rodičům, kteří s námi své poklady pustili. Bez Vás by to nešlo, těšíme se na další akci.

text: Pýtý
foto: Párek

Napsat komentář