Závazná přihláška (jako náhradník)
M*A*S*H
47141

Kapacita tábora byla zcela naplněna! Děkujeme za přízeň. Pokud si i přesto přejete jet s námi, můžete se přihlásit jako náhradník a pokud se někdo odhlásí, dojde na Vás řada. 

Pro přihlášení stačí vyplnit formulář zde na stránkách. Na vámi zadaný mail přijde potvrzení o odeslání přihlášky. Následně vyčkejte na mail s pořadovým číslem, platebními údaji a dodatečnými instrukcemi. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme, popřípadě se individuálně domluvíme.

Při přihlašování není třeba nic podepisovat. Potřebné dokumenty (potvrzení o bezinfekčnosti, souhlas s ošetřením, atd.) Vám po přihlášení pošleme mailem. Vyplněné a podepsané nám je vrátíte při odjezdu, u autobusu.

Vážení odvážní zdravotničtí hrdinové,

Staňte se klíčovou součástí léčebného týmu v nejžhavějším ohni válečného konfliktu v Koreji.  Do služby v polní vojenské nemocnice M*A*S*H 471 41 hledáme odhodlané a zkušené jednotlivce, kteří neváhají vstoupit do vřavy války a poskytovat nepostradatelnou zdravotní péči na přední linii.

Naše polní vojenská nemocnice je základnou pro zachraňování životů v nejtěžších chvílích. Jsme tým, který čelí největším výzvám a poskytuje léčbu vojákům, kteří riskují vše pro bezpečnost a svobodu. Pokud máte zkušenosti v lékařství, chirurgii, nebo jiném zdravotnickém oboru, vaše dovednosti jsou nezbytné pro úspěch naší mise.

Zajistíme vám nejen statečné kolegy a state-of-the-art vybavení, ale také příležitost být součástí historického okamžiku, kdy se hrdinové staví proti nepřátelům v obraně svobody a demokracie napříč komunizmem zmítanou Koreou. Vaše rozhodnutí dát své zdravotnické schopnosti do služby v této nekompromisní situaci nejenže změní váš život, ale bude mít také nezměrný vliv na životy těch, které budete zachraňovat.

Připravte se na náročné úkoly v rámci plnění služby. Tato výzva vyžaduje nejen odborné dovednosti, ale také nezlomnou vůli a oddanost poslání. Připojte se k nám v boji za lidskost a spravedlnost!

Pokud jste připraveni dát vše pro tuto nesmírně důležitou misi, ozvěte se nám ještě dnes a staňte se klíčovým hráčem v této epické snaze zachraňovat životy ve válce v Koreji.

Obecné info
Provozovatel: Mlejnek team z.s.
Sídlo: Václavská 60, Dobrovice, 294 41
IČO: 08734593
bankovní spojení: 1031173275/5500

Termín: 6. 7. – 20. 7. 2024

Cena: 5600,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, doprava, pojištění, nezbytné armádní vybavení a výsluhy po ukončení služby. Prosíme o zaplacení do 15. 5. 2024 bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (typ A) dle instrukcí, které obdržíte po vyplnění přihlášky v mailu a nástupním listu.
Storno poplatky: Při odhlášení dítěte do 1. 5. 2024 vracíme 100 % zaplacené částky, při odhlášení do 15. 6. 2024 vracíme 50 % zaplacené částky. Pokud se přihlášené dítě nebude moci z nějakého důvodu zúčastnit, prosíme o urgentní oznámení, aby mohl být umístěn náhradník. Pokud neobdržíme platbu do 15. 5. 2024, vyhrazujeme si právo stornovat přihlášku a uvolnit místo pro náhradníka. 

Podmínkou pro účast na táboře je ukončená první třída táborníka – každý medik v Mashi musí umět číst, psát. 

Doprava
Odjezd v sobotu 6. 7. 2024 v 10.15 z Prahy – Černý most , v 11:00 hodin z Benátek n. J. z ,,Burzy´´, v 11:30 z Mladé Boleslavi od divadla J. Průchy, ve 12 hodin z Bělé pod Bezdězem z autobusového nádraží. 

Příjezd v sobotu 20. 7. 2024 do Bělé pod Bezdězem, dále Mladé Boleslavi, Benátek nad Jizerou a nakonec Praha. Detailní hodinový rozpis Vám rozešleme, jakmile bude jasné, za jakých podmínek budeme moci opouštět tábor a střídat se s dalšími táborníky. 

Prosíme, aby táborníci využili společný autobus. Vlastní příjezdy nám narušují začátek tábora a jsou pro nás organizačně náročné. Výhodou společného příjezdu je i to, že se táborníci mají šanci seznámit už v autobuse a v táboře už jsou trochu rozkoukaní. Do autobusu s sebou drobnou svačinu, osobní věci, letos je to bez omezení.  (Pozn.: + peněženku s doklady také radši do batůžku)

Uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2024

Organizace:
Tábořiště leží v údolí u rybníka, uprostřed lesa. Travnatým údolím protéká potok. Asi 15 minut chůze od tábořiště leží městečko Dubá a přírodní koupaliště Nedamov. Děti jsou rozděleny do 5 smíšených oddílů. Každý oddíl s 10-15 dětmi vedou alespoň 2 dospělí vedoucí a praktikant. 
O stravu se stará posádka kuchyně, o drobné bolístky dvě zdravotnice. Každý oddíl má během tábora 3x službu, při které pomáhá s chodem tábora (mytí nádobí, úklid tábora, příprava dřeva, noční hlídky). Děti spí ve dvoulůžkových stanech s podlážkou. Strava se vydává 4x denně – snídaně, oběd, svačina, večeře, pitný režim 24 hodin denně v dostatečném množství a kvalitě. Pro extra velké jedlíky se najde něco navíc. 
Tábor má klasický režim: rozcvička, snídaně, dopolední program, oběd, polední klid, odpolední program, svačina, hry, večeře, osobní volno, posezení u táboráku, večerka, někdy noční hry. Budíček a večerka je přizpůsoben počasí a kázni.

Hygienické podmínky:
Suché WC, polní umývárna s tekoucí pitnou studenou vodou, polní sprchy s tekoucí teplou vodou. Služební oddíl se sprchuje povinně! Provoz tábora každoročně schvaluje Hyg. stanice v České Lípě, zdravotní dozor má zdrav. středisko v Dubé. Případné úrazy ošetřují v nemocnici v České Lípě. Čeká Vás celotáborová hra, sportovní soutěže, bojové hry ve dne i v noci, olympiáda, diskotéka, výprava za pokladem, koupání, noční hlídky, stezka odvahy, písničky u táboráku… Program přizpůsobujeme počasí. Sledujte naše internetová média pro další informace

Nutné vybavení:
spací pytel, deka, karimatka, polštářek, napínací prostěradlo (novinka), 1 pevné boty, 1-2x lehčí boty (polokecky), sandály nebo pantofle k vodě, pláštěnka (bunda nestačí, i se sebelepší bundou mají děti v souvislém dešti mokré kalhoty a boty), gumovky, pokrývka hlavy, bunda (hodí se i stará zimní), 1x teplé oblečení na spaní (tepláková souprava, kamaše, svetr…) , 1 tepláková souprava, 3-4 tepláky, 7 triček s krátkým rukávem, 2 trika s dlouhým rukávem, 3x svetr nebo mikina, šortky, plavky, spodní prádlo min. 14ks, nejméně 14 párů ponožek, bavlněná taška nebo pytel na špinavé prádlo, masku na diskotéku, kapesníky, šátek na krk, 2-3 ručníky, sluneční brýle, krém na opalování, repelent, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, pasta, toaletní papír), ešus, hrneček, lžíce, škrabka na brambory, utěrka, kousek provázku, pár kolíčků na prádlo, 3 zavírací špendlíky, prášek na praní, psací potřeby, blok, malý batůžek, láhev na pití, baterka + náhradní baterie, pastelky, nůžky.
Toto je nejnutnější vybavení, proto prosíme o dodržení seznamu. Přimlouváme se za starší oblečení. Přeci jen jsme v přírodě, kde se obzvláště děti velice snadno ušpiní. Vše zabalte do staršího zavazadla, protože se v něm dobře udržuje pořádek. Na kufr, je vyhrazené místo pod postelí stanu (cca 35 cm na výšku), proto prosím zvolte rozumnou velikost zavazadla, aby se vešlo pod postel ve stanu a dítě jej nemuselo mít přes den na posteli. Balte prosím s dětmi, aby věděly, co kde mají. Maličkosti, které se nevejdou do kufru (boty, spacák, karimatka…), zabalte nejlépe do jedné velké uzavřené tašky, která se při transportu neotevře. Často se nám samostatné věci pletou při přepravě a může dojít ke zmatku při vybalování. Pokud bude mít dítě spacák a karimatku nezabalenou, je nutné je podepsat (obzvlášť u menších dětí). Při nepříznivé předpovědi počasí prosíme o přidání 1 páru bot a teplejšího oblečení na převlékání. Můžete si vzít hudební nástroj. Zvláště žádáme a prosíme o to, aby měl táborník GUMOVKY a PLÁŠTĚNKU. Nestačí nepromokavá bunda a pevné boty.

Prosíme o zanechání šperků, hodinek, mobilních telefonů a jiných cenností doma. Ve stanech není elektřina, mobily dětem nenabíjíme. Telefonická komunikace, pokud je nutná, probíhá prostřednictvím vedoucích.

Kapesné:
Dle uvážení rodičů. Je plánovaná 2x návštěva městečka, na koupališti jsou kiosky. V případě vhodného filmu můžeme s dětmi navštívit i letní kino. O poledním klidu funguje táborový minikiosek o který je každodenně velký zájem. V případě sourozenců doporučujeme dát každému kapesné zvlášť, aby mezi nimi nevznikaly hádky.

Adresa tábora:
LTM ,,Na Mlejnku
471 41 Dubá u Doks

!!! Pište nám, NUTNÉ!!! Pokud některé děti v průběhu tábora nedostávají poštu, jsou smutné a my to poté musíme složitě řešit. V dnešní době doporučujeme využít aplikaci české pošty https://pohledniceonline.cz/, díky které na poštu vůbec nemusíte.
Návštěvy rodičů však nedoporučujeme.

Dítě musí mít s sebou kartičku zdravotní pojišťovny. Do charakteristiky dítěte uveďte prosím případné problémy, které by mohly vedoucí překvapit. Veškeré informace získáte na tel. č. 724 991 467 nebo na emailu: namlejnku@gmail.com
Ostatní informace včetně fotografií z minulých let naleznete zde na stránkách a na facebooku. V průběhu tábora budeme také přidávat aktuální informace, popřípadě fotky zde na webu i na facebooku a instagramu.

 

Přihláškový formulář

  ANONE

  ANONE

  bus Prahabus Benátky n. J.bus Ml. Boleslavbus Bělá p. B.Vlastní

  bus Prahabus Benátky n. J.bus Ml. Boleslavbus Bělá p. B.Vlastní


  V tomto mailu také obdržíte údaje k platbě a další potřebné informace. Většinou odpovídáme do 24 hod.

  .